Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.

 

Apie mus

 

IT paslaugų
valdymas

PAPRASTAM
NAUDOJIMUI
JŪSŲ VERSLE


--   n u o    2 0 0 6    m e t ų   --

Esame inovatyvi, idėjų nestokojanti, nuolat pasirengusi suteikti savo klientams visą reikiamą pagalbą, įmonė. Vertiname kiekvieno kliento laiką, todėl su mumis susisiekti ir pranešti apie IT nesklandumus užtruks vos kelias akimirkas.

SIMPLIT komanda visada į savo darbą žiūri atsakingai. Pasitelkdami visas turimas žinias ir nuolat jas turtindami, SIMPLIT technikai atranda sprendimą į kiekvieną iškilusią problemą. Nuolat atnaujindami įvairias darbo technikas, jie vis greičiau geba išspręsti užduotis, palengvinti klientų darbą bei patenkinti pačius įvairiausius poreikius. SIMPLIT naudoja naujausias ir patikimiausias technologijas, padėsiančias apsaugoti įmonių kompiuterius nuo galimybių atsirasti netikėtoms problemoms. Bijote, kad Jūsų idėja juokinga ir neįgyvendinama? Pasisakykite, o mes savo ruožtu atrasime būdą Jūsų idėjos įgyvendinimui!
 
Mūsų klientai mus rekomenduoja, mumis pasitiki ir pas mus grįžta! O mes jiems galime pasiūlyti nuolatinę priežiūrą bei atitinkančią tai kainą!
 


Esame sertifikuoti profesionalai

       
           
 
           


Mūsų Partnerystės

           

 

MUS ĮVERTINO

 

         

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti